Alfreny, Rufina, Wincentego 19 Lipca 2024, 15:18
Dziś 21°C
Jutro 27°C
22 Maja, 2018

Piłka ręczna: Sukces młodych szczypiornistek w Ciechanowie

Polonia Kępno wygrała XXIV Turniej Mini Piłki Ręcznej w Ciechanowie. Zespoły rywalizowały o Puchar prof. dr hab. Janusza Czerwińskiego.

Podopieczne Macieja Nowickiego z Polonii Kępno wygrały tegoroczną edycję prestiżowego turnieju w Ciechanowie. W meczu finałowym kępnianki pokonały MUKS Czarni Regimin 26:21 i z rąk profesora Janusza Czerwińskiego odebrały okazały puchar. Na najniższym podium stanęły młode szczypiornistki Junaka Włocławek. W stawce dwunastu zespołów, na 10. pozycji uplasował się drugi zespół Polonii. Martę Noculak i Maję Piątek wybrano do najlepszej drużyny turnieju.